GAP Ana Sayfa | GAP Nedir? | İletişim 30 Mayıs 2024 - Perşembe
GAP Yayın     Şartlar ve Koşullar

YASAL UYARI

Bu web sitesi (bundan böyle "Site"olarak anılacaktır) GÜNEYDOĞU ANADOLU PROJESİ BÖLGE KALKINMA İDARESİ BAŞKANLIĞI'na (GAP) ait olup, GAP'ın bir hizmeti olarak oluşturulmuştur. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

 

Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz. Aşağıda yer alan kullanım koşulları'nı kabul etmiyorsanız, lütfen bu Site'yi kullanmayınız.

 

GAP bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Bu Site'ye her eriştiğinizde ve/veya bu Site'yi her kullandığınızda Kullanım koşullarını inceleyiniz.

Fikri Mülkiyet

Bu site'deki tüm materyallerin telif hakları GAP'a aittir ve önceden GAP'ın yazılı izni olmaksızın, sadece herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırılabilirsiniz. Bu site'de yer alan tüm bilgiler, tablolar, raporlar, tasarımlar, programlar ile buradan yapılan linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir.

Gizlilik Politikası

GAP, ziyaretçilerinden elde ettiği tüm bilgileri, yetkisiz erişim ve kullanıma karşı korumak için gerekli tüm güvenlik önlemlerini alır ve periyodik olarak gözden geçirir.

Bağlantılar

Bu Site'den bağlantı yapılan herhangi bir web sitesiyle ilgili olarak, söz konusu web sitesinin içeriği ve işleyişi de dahil, GAP'ın hiçbir sorumluluğu yoktur. GAP bu bağlantıların içeriğini kontrol etmez. Bu bağlantıları kullandığınız takdirde, bu site'den çıkmış olacaksınız. Bu nedenle, bağlantı yapılan web siteleri veya içeriklerinde bulunan herhangi bir bilgi, yazılım, ürün ya da malzeme veya bu sitelerin kullanımından doğacak sonuçlar hakkında GAP sorumlu tutulamaz.

Güncelleme

GAP bu site'de mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. Sitenin kullanımı ya da site'ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

 

Bu site'de yer alan herhangi bir bilgiyi, yetkisiz olarak herhangi bir şekilde tahrif etmek, çalışmasını engellemeye çalışmak cezai hukuki takibata neden olacaktır.

Bilgi Toplama

GAP, Siteye yapılan ziyaretler ile ilgili bilgileri takip edebilir. Bu siteye erişmek için kullandığınız İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişme tarihi ve saatiniz, Sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve Sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler GAP tarafından kaydedilebilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin değerlendirilmesi ve kalitenin arttırılması için kullanılır.

Yetkili Mahkeme

Bu site'nin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Türkiye Cumhuriyeti Şanlıurfa Mahkemeleri yetkilidir.

 

Son güncelleme: 27.07.2015
GAP Eylem Planı
GAP Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi
GAP Green
GAP Organik
GAP ÇATOM
GAP Gençlik Evleri
GAP Cheetos Çocuk Gelişim Merkezi
Amin & Amen
argande